Hjælp søges: Hus, Diverse og Have i Vissenbjerg

dato

Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.

På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.

Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Vissenbjerg:

  • profil billede
    Andreas S.
    Fra Vissenbjerg
    Ung mand på 20 år, klar på det hele og tager tingene med et smil.
  • profil billede
    Alexander D.
    Fra Vissenbjerg
    Renser fliser til billige priser! Imprægnering og fugesand er med i prisen. Kan også trækkes fra
  • profil billede
    Kim A.
    Fra Vissenbjerg
    Uddannet kølemontør (1992) faget går ind over mange andre fag: Elektriker vvs smed og tømmer.. ...

Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:

Kim P., Lasse L. og Theis M. søger hjælp til husopgaver i Vissenbjerg

  • thumbnail
    Defekt spa fra hot spring
    Fra Kim P. (Vissenbjerg)
    Har fået et spa fra hotspring. Da jeg fyldte det igår virkede dyserne, men en rød og grøn lampe bli...
  • thumbnail
    Rensning af tagrender
    Fra Lasse L. (Vissenbjerg)
    Rensning af alle tagrender og nedløbsrør. Standard husstørrelse ialt ca. 200 kvm bolig inkl. carpor...
  • thumbnail
    Murer, overlægger i bærende ydervæg
    Fra Theis M. (Vissenbjerg)
    Vi skal have hjælp til at sætte en overlægger i en bærende ydermur. En overlægger på ca. 3 meter

Vitoldas K., Ewa L. og Pia H. søger hjælp til haveopgaver i Vissenbjerg

  • thumbnail
    Gardener for cutting lawn
    Fra Vitoldas K. (Vissenbjerg)
    Hello I need gardener to cut lawn.
  • thumbnail
    2 Nye indkørsler samt div.
    Fra Ewa L. (Vissenbjerg)
    Hej, jeg har 2 indkørsler (den ene er med busk, i vejen for den anden er fundament fra et gammelt d...
  • thumbnail
    Træfældning
    Fra Pia H. (Vissenbjerg)
    En troldhassel som skal graves op med rødder (ca. 2 m høj). Træ som vokser i en hæk, skal klippes s...

Inge Elisabeth K., Frederik E. og Mikkeline N. søger hjælp til diverse opgaver i Vissenbjerg

  • thumbnail
    To nye punkterfri dæk på og et eftersyn/service.
    Fra Inge Elisabeth K. (Vissenbjerg)
    To nye punkterfri dæk og eftersyn af bremser og gear/service generelt.28 tommer el cykel med center...
  • thumbnail
    Cykel klargøring og måske ny kæde
    Fra Frederik E. (Vissenbjerg)
    Min søns cykel trænger til service. En god gennemgang / smørring af alle dele samt kæden bliver v...
  • thumbnail
    Maling af moon car
    Fra Mikkeline N. (Vissenbjerg)
    Jeg vil gerne høre hvad prisen ville være hvis jeg skulle få malet et moon cars stel det er skilt a...
Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Handyhand.
Kilde: Handyhand